Kontakt dla inwestorów

INWESTORZY INSTYTUCJONALNI

Gabriela Burdach

Investor Relations Director

gabriela.burdach@huuugegames.com
tel. +48 538 637 061


INWESTORZY INDYWIDUALNI

Monika Pietraszek

M+G
monika.pietraszek@mplusg.com.pl
tel. +48 22 416 01 02

Analitycy

Lista Analityków giełdowych piszących o Huuuge:

Imię i nazwiskoInstytucjaAdres emailTelefon
Emil PopławskiBank Pekaoemil.poplawski@pekao.com.pl

+48 539 380 510

Matthew Walker

Credit Suissematthew.walker@credit-suisse.com

+44 20 7888 2622

Michał Wojciechowski

Ipopemamichal.wojciechowski@ipopema.pl

+ 48 22 236 92 69

Piotr Łopaciuk

PKO BPpiotr.lopaciuk@pkobp.pl

+48 609 091 976

Piotr Zielonka

Santanderpiotr.zielonka@santander.pl 

+48 694 198 765

Maria MickiewiczWood & Co. maria.mickiewicz@wood.com

+48 22 222 1545 

Piotr BoguszErste Group

piotr.bogusz@erstegroup.com

+48 22 257 5755

Kacper Koproń

Trigon Dom Maklerski S.A.Kacper.Kopron@trigon.pl

+48 666 079 125